Parduotuvė

Filters
Done
 • 68.00

  Naudingi patarimai specialiai Jums- ieškantiems kokybiškos būties. Pastaba: jei užsisakote paslaugų paketą, konsultacija nemokama.

 • 148.00

  Pradinė konsultacija (45 min) + maitinimosi programos paruošimas + 14 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).  

 • 178.00

  Pradinė konsultacija (45 min ) + maitinimosi programos paruošimas + 30 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).    

 • 128.00

  Pradinė konsultacija + maitinimosi programos paruošimas + 7 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).

 • Out of Stock
  11.99

  Vos išgirdus žodį „menopauzė“ dažniausiai stoja nejauki tyla, ir suskumbame keisti pokalbio temą. Taip liekame vienos tuo sudėtingu laikotarpiu, kai reikia išmokti suprasti, kas ir kodėl vyksta mūsų kūne, kaip tai veikia psichinę mūsų sveikatą. Kokios priemonės palengvina menopauzės simptomus, kaip tinkama mityba padeda sureguliuoti svorį, kokią įtaką ji turi mūsų odai, plaukams, kaulams, kaip ir kiek reikia judėti, kas padeda atsikratyti nerimo ir daug kitų naudingų dalykų rasite šioje knygoje.

 • Out of Stock
  13.99

  Daugelį metų domiuosi sveika mityba ir pati ją praktikuoju, todėl drąsiai dalijuosi patirtimi šioje spalvingoje turiniu ir forma knygoje. Ji skirta visiems norintiems būti energingiems, puikiai jaustis ir gerai atrodyti. Ar tai sunku? Tikrai ne, jei turėsite aiškų patarimų leidinį, kaip tai daryti.