Konsultacijos

Pasirinkite jums tinkamos konsultacijos planą. Užsakyti paslaugų paketą apsimoka, kadangi komplekto kaina mažesnė nei perkant atskirai!

Konsultacijos privalumui:

• Dalinuosi su klientais produktų foto, receptais, patariu, kur pirkti produktus.
• Jei reikia daugiau patarimų, kiekvieną dieną esu pasiekiama nuo 8 iki 20 val. ir savaitgaliais.

Individuali konsultacija

45 min. profesionali konsultacija – 58€

Naudingi patarimai specialiai Jums- ieškantiems kokybiškos būties. Pastaba: jei užsisakote paslaugų paketą, konsultacija nemokama.

58.00Į krepšelį

1 paketas

Konsultacija + maitinimosi programa + 7 dienų priežiūra – 118€

Pradinė konsultacija + maitinimosi programos paruošimas + 7 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).

El. paštas

info@sandrija.lt

2 paketas

Konsultacija + maitinimosi programa + 14 dienų priežiūra – 138€

Pradinė konsultacija (45 min) + maitinimosi programos paruošimas + 14 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).

El. paštas

info@sandrija.lt

3 paketas

Konsultacija + maitinimosi programa + 30 dienų priežiūra – 168€

Pradinė konsultacija (45 min ) + maitinimosi programos paruošimas + 30 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).

El. paštas

info@sandrija.lt

Klientų atsiliepimai

„Patys geriausi atsiliepimai apie šią specialistę!!! Po vieno seminaro kreipiausi į Sandriją dėl individualių mitybos rekomendacijų. Jau mėnuo praėjo, kai laikausi rekomendacijų: savijauta pagerėjo, energijos turiu kur kas daugiau ir valgau labai skaniai“. (LINA)

„Ir fiziškai, ir psichologiškai išgyvenau labai sudėtingą menopauzę. Paslaugą išbandžiusi kolegė patarė kreiptis į mokslų daktarę Sandriją Čapkauskienę. Šios specialistės išmintis, empatija, puikūs bendravimo įgūdžiai ir tikrai didelis noras padėti padarė stebuklus¬ – po pusmečio specialios dietos, priderinus tinkamus fizinius pratimus jaučiuosi taip puikiai, kad kiekvienai patiriančiai sudėtingo menopauzės laikotarpio negalavimus patariu kreiptis būtent į Sandriją“. (DANUTĖ)

„Dukrai buvo diagnozuotas pirmojo laipsnio diabetas. Nerimas dėl sveikatos, valgiaraščio, baimė nutukti paskatino kreiptis į tokį specialistą, kuris pats būtų patyręs panašų likimą. Šia liga serganti ir puikiai ją suvaldžiusi Sandrija (pažiūrėkite, kokia ji liekna!) – buvo tas žmogus, kuriuo patikėjau ir tikrai nenusivyliau. Ir aš, ir dukra, bendraujame su specialiste jau kaip su drauge – nepaprastai šiltas ir išmanantis ligos eigą žmogus“. (SAULĖ)

„Daugelį metų nesėkmingai kamavusius valgymo sutrikimus – valgymą naktį, alinančias dietas, vėl persivalgymą, užkandžiavimą – galiausiai pavyko suvaldyti tik gerbiamos Sandrijos Čapkauskienės dėka. Esu dėkinga jai už puikų mitybos planą su vitmino B gausiais produktais, kurie padėjo nuraminti nervų sistemą. Pasirodo ji ir buvo visų mano problemų priežastis. Ačiū Jums labai“. (RŪTA)

„Labas vakaras, atrodo, kad kaip ir paskutine foto nuo manęs tuo kartu. Gaila, nieko ypatingo, tik vakarykštės salotos vakarienei☺️ Ačiū Jums labai už šį kelią kartu. Už gerą nuotaiką, palaikymą, nepaprastai skanias patiekalų idėjas ir, svarbiausia, pažadintą norą stengtis ir tobulėti, ir gražėti😁

Labai labai didelis ačiū🤗🌸🤗🌸🤗

Sėkmės Jums❤️“

„Sveiki Sandrija 😉 Noriu padėkoti ir pasakyti Ačiū jog suformavote gerus įpročius, kaip sakoma jūsû indėlis didžiulis ir rūpestingai puoselėjamas 🥰Savijautos nuostabios karta 2 per savaite atsisakom vakarieniû 😉 Man
– 14 kg O vyro neklausiau (prašė neklausinėti, bet mačiau kad laisvėja rūbai 🙈)
Dėkui 🙏❤️
Geros dienos 🌻🌞“

„Sveiki Sandrija 🌻
Pirmiausia su praėjusiom šventėm 🎄🙏❤️
Kai apmàsčiau praėjusius metus, tai vienas iš nuostabiû dalykû kà davė gyvenimas, tai pažintis su jumis. Didžiuojuosi savimi, kad išdrįsau jums parašyti. Ačiū jums už palaikymà, kai buvo sunku 🙏 Dėkoju nes gyvenimo kokybė kardinaliai pasikeitė, be abejo į geràjà pusę 🙏👌
Tad norėjau padėkoti jums, nes tai kà jūs darot ir kiek į tai įdedate pastangû yra fantastikà, niekaip neįmanoma atsidėkoti materialiniais “dalykais” , tad linkime jums sveikatos sveikatos ir sveikatos 🙏 (P.S. Nors svoris ne pagrindinis tikslas, bet nuo liepos galo – 16 kg )“

Pažystami, kuriuos sutinku mieste nesisveikina iš pradžiû nesupratau kodėl, bet tiesiog nebeatpažysta 🙈 Nes sako: – jog vissiškai nebepanaši 🙈 Atjaunėjau 20 metû. Taip sako źmonės, na ir jaučiuosi nuuostabiai 😉 P.S. Jau ir vyras išmoko ir gamina pusryčius ir valgo pagal jūsû rekomendacijas 👌

Dėkojam abu  su vyru 🙏🌻❤️