Media

Kaip mitybos specialistė daugiausiai klausimų sulaukiu apie maisto produktus. Galiu pasakyti, kad daugelis jų nėra savaime blogi arba savaime geri – kiekvienas produktas turi individualias savybes, kurios gali tikti arba netikti konkrečiam žmogui. Kaip ir sveikatos bei grožio patarimai. Apie tai –portaluose ir televizijoje.

Maisto produktų analizė

„Esame tai, ką valgome“, – sako liaudies išmintis. Sveikos mitybos principai pasirenkant tinkamus produktus ne tik garantuoja gerą savijautą, bet ir padeda sveikti, jei skirsite maistui reikiamą dėmesį: valgysite ramioje atmosferoje, sutelkus dėmesį į procesą.

Grožis

Šiandien grožis suvokiamas labai paviršutiniškai ir dažnai siejamas tik su išore. Pagal ajurvedą vidinis ir išorinis grožis – glaudžiai susiję. Ši pusiausvyra, kurios paslaptimis ir dalinuosi – tikrojo grožio esmė.

Maitinimosi ypatumai

Kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Idealios mitybos paslaptis – išgirsti, ko nori būtent jūsų organizmas tam tikru metu. Neveltui ajurveda pataria maitintis pagal došas kiečiant racioną pagal sezoną

Sveikata ir mityba

Suvokti, kad daugelis ligų kyla dėl netinkamos mitybos, elgesio, minčių nėra lengva. Bet tai padarius ir prasideda pokyčiai. Leiskite sau keistis!

Keletas video iš Youtube